“Proje-X” X-Network pazarlama ile İnternetten Para Kazanma

“Proje-X” X-Network pazarlama ile İnternetten Para Kazanma

5. Kademeyi Oluşturun, 1424 TL Cebinizde! 150 TL yatırım ile ömür boyu 6.300 TL sabit geliriniz olsun.
Bu haber 2016-05-14 17:26:19 eklenmiş ve 1260 kez görüntülenmiştir.

5. Kademeyi Oluşturun, 1424 TL Cebinizde!

150 TL yatırım ile ömür boyu 6.300 TL sabit geliriniz olsun

Şuanda online kazanç dünyasında en çok konuşulan kuşkusuz yeni açılan Xnetwork sistemidir. XNetwork’te son vakitlerin en iddialı kazanç metodu olarak karşımıza çıkıyor. Fiyatsız ön kayıt ve videolar için tıklayın.

Ancak genel bakımından internet üzerinden ele geçirilen bir çok ek gelir yolu, satış kanallarının dallanmasıyla oluşmakta veya bu kanalların üzerine yapılmaktadır. Bu satış kanalları ise değişik sistemlerle yürütülmektedir. İster ağ yapılanmaları içerisinde isterse de ferdi ağırlıklı olsun neticede yapılan iş satış üzerinedir. Hasılı ağ yapısı içerisinde yapılan pazarlama biçimleridir. Burada sistem belirli bir grup insan üzerine kurulmaktadır. İnternet üzerinden ulaşım ve erişimin sağlandığı bu grup, farklı alıcı kitlelerine erişerek satış yapmayı amaçlar ve bu satıştan da belirli bir kar hissesi veyahut komisyon fiyatı alır. Bu iş kollarından bir tanesi de networking marketing dir. Sistemler farklı olsa da network marketing sisteminin temeli pazarlama grubunu oluşturmaktır.


Proje-X Videolu Anlatım için Tıklayınız.


Artık pazarlama ve satış faaliyetlerinin fiyatlarını düşürmek için firmalar bu ağ sistemi üzerinden pazarlama faaliyetlerini yürütmektedirler. Hem daha fazla alıcı sayısına erişmek hem de hızlı satış yapmak için internet bulunmaz kaynaktır. Ancak insan kaynağı internetten de ehemmiyetlidir. Zira oluşan satış ve pazarlama ekibi sayesinde internet faydalı bir gelir ele geçirme aracı olabilir. Bu araç sayesinde oluşan para kazanma veya gelir ele geçirme yollarından biri olan Network marketing sistemi, ilk kez Amerika’da oluşmaya başlamıştır. Daha sonraki tarihlerde ise değişik ülkelere dağılmıştır.

projex > Network marketing sayesinde iki yoldan para kazanabilirsiniz. Bu yollardan ilkinde dolaysız olarak satış yaparak veyahut ürünün satışını önererek para kazanabilirsiniz. Bu ilk yoldan ele geçireceğiniz kar direkt olarak size ait olacaktır. İkinci yol ise; bu direkt satışlarla referansımızla satışı yapılan ürünler üzerinden komisyon fiyatı ele geçirerek para kazanmaktır. Ancak firmaların belirlemiş oldukları komisyon fiyatları farklı olduğundan kazanacağınız komisyon fiyatları de farklılık gösterecektir. Bu komisyon fiyatları alt halkalardaki kişilerle üstteki halkada bulunanlar arasında da farklılık göstermektedir. Mesela, kimi firmalar alt halkalara da ödeme yaparken bazıları yalnızca ilk üç halkaya ödeme yapabilmektedir. XNetwork’te ise 5. ve 7. hattan kazanç ele geçiriliyor. Bu her 3 ayda 7500 TL kazanç ele geçirmek mananına geliyor. X-Network kullanımı işleyiş mantığını öğrenmek için aşağıdaki siteye bakınız.


Proje-X Tesirli Kullanımı ve Kazanç Taktikleri

Sizin referansınızla bu işe başlayarak komisyonculuk yapmak ve bu ağ sistemi üzerindeki pazarlama zincirine katılmak isteyen ilk kişi, sizin 1. sıradaki halkanızdır.

Xproje 1 ağustos 2011 tarihi itibarı ile çalışmaya başlıyor. Yazımızı yazdığımız tarihte çekirdek ekip oluşturulmaya başlanmıştı. Yeni azalar ise kuvvetli ekiplere katılmak için arayış içerisindeler. Zira bu sistemde iyi kazanmak için iyi bir ekibin azası olmanız gerekiyor. Yeni bir yaklaşım ve yapılanma biçimi olan bu ağ sisteminin pazarlama modelini sunacak projex konusunda yakın vakitte sizlere bilgi vereceğiz.


projex – Network Marketing Nedir?

Network Marketing nedir sualine kısaca cevap vermek gerekirse; diğer pazarlama modellerine göre daha sistemli ve halkalardan oluşan bir ağ modelidir denilebilir. Bu iş modelindeki asal mantalite, sizin işe girmenizin hemen peşinden sizin referanslarınıza iş başlayan ve altınızda oluşan tabakalardır. Bunlar zincir halinde size bağlı ancak ferdi pazarlamacılardır. Böylelikle oluşan grup sayesinde iş potansiyeli de gittikçe dallanarak artmakta ve her grubun iş potansiyeli, altında bulunan halkaların oluşturduğu büyüklüğe göre değişmektedir. Aynı şekilde gelir dağılımı da bu farklılıklardan etkilenmekte ve sizin grubunuzun büyüklüğüne göre değişmektedir. Grubunuz ne kadar büyük olursa o kadar çok gelir etmek fırsatınız oluşacaktır.

1 ağustos 2011’de faaliyete başlaması beklenen XNetwork sistemi aynı şekilde Network Marketing’de yer alan sistemle çalışacaktır. Peki Network Marketing nedir? Network Marketing, direk satıştır. Başka bir deyişle parekende satışın internet ve distribitör kanallarıyla yapılmasıdır. Bu da firmalar açısından fiyatı düşürücü tesir yaratmakta ve bizlere de yeni iş imkanlarının kapılarını açıkmaktadır. Bu sistemde aracı yoktur. Başka bir deyişle son ürün veyahut hizmetin müşteriye dolaysız erişiminin sağlanması amaçlanmaktadır. Böylelikle hızla çeşitlenen ve kapitale erişmeyi amaçlayan firmalar hız kazanmış olmaktadırlar. Normal şartlarla dağıtımı ve pazarlaması yapılan rastgele bir ürün veyahut hizmetin bir çok aracı müessese veyahut kişiden geçtiği bilinmektedir. Bu da hem vakit hem de para kaybı demektir. Bu aracılara bakıldığında; tedarikçiler (toptancılar gibi) ve dağıtım kanallarındaki aktörleri (nakliyeciler gibi) görmek olasıdır. Bunların dışında ara satıcı personeller ya da kuruluşlar da bulunmaktadır. Bu da kaynakların randımanlı kullanılmadığının bir göstergesidir. İşte Network Marketing sistemi içerisinde bunlar bulunmamakta ve dolaysız olarak bir ürün veyahut hizmet alıcısıyla buluşmaktadır. Bu da satıcılar ve firma açısından hem güvenilirlik hem de prestij sağlamaktadır. Bu işleyiş biçiminin satıcılara kazandırdığı diğer bir avantaj ise; aracı lan kişi veyahut müesseselere giden fiyatların tamamı satıcıya gitmektedir. Bu ne demektir? Bu şu demektir ki; dolaysız olarak yaptığınız satıştan yeniden dolaysız olarak kar hissenizi alırsınız. Komisyon fiyatınız aracı aktörlere takılarak bölüştürülmez. Bu da sizin daha fazla kazanmanız mananına gelmektedir.


Proje-x Nedir?

Xnetwork (ProjeX), X ticaret firmasının bu sene izah ettiği ve online olarak network marketing sistemiyle çalışacağı yeni bir projesidir. Bu proje nereden faaliyete başlayacaktır diye sorguluyorsanız buyrun bakalım. Bu proje, Xticaret sitesinin yapacağı faaliyetler ile çalışacaktır. Temmuz ayı sonlarında faaliyete geçmesi beklenen projenin 7.halkaya kadar para kazanma olanağı sunmayı tasarılamaktadır. Buradaki 7 halka ile iş potansiyelinizin hudutlarını da size baştan söyleyen sistem ile diğer pazarlama sistemlerine göre daha fazla kazanma olanağı ele geçirebilirsiniz. Ancak hangi sistemle hangi iş kolunda çalışırsanız çalışın; teşebbüsçü olmanız gerekmektedir. Satış ve pazarlama ile ilgili istekli olmanız ve işi büyütebilmeniz için de bir miktar satış ve pazarlama bilgisine sahip olmanız sizin faydanıza olacaktır. Bu konuyla alakalı herhangi bir bilginiz yoksa da teşebbüsçü bir çalışma biçimiyle çok ciddi rakamlar kazanabilirsiniz. Yapmanız şart olan grubunuzu motive etmek ve daha fazla satışı amaçlamak.


Projex > XNetwork İle ilgili Bilinmesi Gerekenler

XNetwork sistemi sadece network marketing başka bir deyişle internet üzerinden kurgulanan ağ yapısı temelinde yapılan bir pazarlama modeli değildir. Bu sistem ile affiliate marketing sistemi de birleşmektedir. Affiliate marketing sistemi ise bir tür satış ortaklığıdır. Yani satılması istenilen ürün belirlenir ve satış için ortaklar aranır. Uygun satış ortağı bulunduğunda belirlenen ürünün satışına yardımcı ve iştirak etmeye çalışan satış ortağının temel hedefi o ürünün daha fazla satılmasını sağlamaktır. Böylelikle komisyon fiyatı alan satış ortağının temelde yapmış olduğu işin isimi komisyonculuktur. İşte XNetwork sisteminde hem satış ortaklığı hem de distribütörlük bir arada yapılacaktır. Bu da sizler açısından bir işle iki kazanç mananına gelmektedir. Benimsenen bu yeni yaklaşımla oluşturulan yeni model sayesinde daha hızlı ve daha fazla para kazanacaksınız.


Peki XNetwork sistemi ödemeler ile ilgili nasıl bir sistemdir?

XNetwork sistemi siz kazandıkça size ödeme yapan bir sistemdir. Bu ağda bulunanlara %70 oranında komisyon ödeyecektir. Bu arada bu sistem ile altınızda bulunan 7 kademe kendi altlarında 7’şer kademelik gruplar oluşturabilmektedir. Kısaca Xticaret 7. tabakaya kadar ödeme yapmaktadır. Böylelikle dallanan gruplar ile iş potansiyelinizin büyüklüğünü düşünebilirsiniz. Hem kazanç hem de iş potansiyelinin büyüklüğü açısından ciddi kazançlar ele geçirebileceğiniz Proje-X konusunda daha ayrıntılı bilgilerle karşınızda olacağız.


ETİKETLER : internetten para kazan internetten para kazanma yolları kolay para kazanmak para kazanmak evde oturarak para kazan googledan para kazan adsense ile para kazanmak sermayesiz para kazan Proje-X X-Network pazarlama ile İ
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer PARA KAZAN haberleri

Yazarlar

En çok okunanlar

E-Mail Bülten Kaydı
Arşiv Arama
- -
Yeşeren Kalem
Anket
En Güzel Yeşeren Kalem Tohumu Hangisi?
Akşam Sefası Tohumu
Kahkaha Çiçeği Tohumu
Fesleğen Tohumu
Roka Tohumu
Sarmaşık Tohumu
Yeşeren Kalem
© Copyright 2018 OduncuTimi®. Tüm hakları saklıdır. Bu site Oduncu Timi haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır. sohbet sitesi
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA