İnternetten Para Kazanmanın Yolları

İnternetten Para Kazanmanın Yolları

Dünyaca Ünlü internet portalı Mashable evden çalışarak en iyi internetten para kazanma yollarını açıkladı
Bu haber 2016-05-14 11:42:25 eklenmiş ve 2315 kez görüntülenmiştir.

Sizlere dünyada yeni oluşan bir meslekten ve bu mesleği web ve bilgisayarı olan herkesin yapabileceğinden bahsetsek ilginizi çeker miydi?


Şunu artık kabul etmeliyiz ki günümüzde hemen hemen her şey internetten satılmaya başladı. Hatta bazı ürünler internetten çok daha fazla satılıyor. Peki sizler hangi tarafta yer almak istiyorsunuz? İnternette para harcayan mı? Yoksa para kazanan mı?


>> “İnternetten Para Kazanmak” Kulağa Çok Hoş Geliyor Değil mi? <<


Evinizde oturduğunuz yerden çalışarak, normal hayattaki mücadelenizden çok daha az çaba sarf ederek, daha az çalışarak aynı kazancı, hatta çok daha fazlasını kazanabilirsiniz. Milyonlarca insan interneti kullanıyor. Bu durumu bir kazanca çevirmek sizin elinizde. İnternetten para kazanma yolları içinde en başarılı ve Mashable’ın da seçtiği benzer biçimde en etkili evden para kazanma yollarını anlatmak istiyoruz.


İnterneti Kullanarak herkes Evden Para Kazanabilir!

 

Ev hanımları! Öğrenciler!

Günde 1-2 saati olan herkes internet üzerinden gelir elde edebilir. İnternet kullanımı arttıkça ve Türkiye’de ki işsizliğinde etkisiyle bu mesleklere ilgi son aşama yüksek. Yapılan araştırmalar doğrultusunda milyonlarca insanın günde birkaç saatini ayırıp internet üzerinden para kazanma sistemlerinin minimum birini kullanarak hatırı sayılır miktarlarda paralar kazandığı ortaya çıkan bir gerçektir.


Bu sonuç, sistemlerden haberi olmayan ya da bu sistemleri nasıl kullanacaklarını ve nereden başlayacaklarını bilmeyen binlerce kişinin aklına ‘‘internetten nasıl para kazanılır?’’ sorusunu getiriyor.


Yazarak Para Kazanmak

Bu kazanç sistemi son günlerin büyük trendi. Boş vakitı çok olanlar, özellikle ev hanımları bu yolla güzel kazançlar elde ediyor. Birkaç hafta önce bir TV kanalında sadece interneti kullanarak ayda 10.000 TL kazanan bir bayanı sizde izlemişsinizdir. Bu haberin üzerine bu makaleyi yazma gereğini hissettik.


İlk zamanlar da herkes online kazanç sistemlerine çok fazla ön yargı ile bakıyorlardı. Sadece internet üzerinden para kazananların sayısı her geçen gün arttığı için insanoğluın kafasına yer etmiş olan bu ön yargı da ortadan kalkmaya başladı.


Peki, bunca insan internetten para kazanmayı iyi mi başarıyor?

Bu işe nerden başlıyor?

Nerelerden, nasıl bir eğitim alıyor ?

Günümüzün son olarak harikası olarak bilinen netin sağlamış olduğu hizmetler bir yana pazarlama sektörünün de yönünü değiştirmesinde büyük rol oynamıştır. Bugün derhal her evde bilgisayar ve web bulunmakta. İhtiyaçlarımızın çoğunu web üzerinden karşılayabilecek bir şekilde yaşıyoruz. Pazarlama sektörünü web ortamına yönelmesinin en büyük sebebi netin sağladığı reklam olanakları ve satın alan potansiyelidir. Konum bu şekilde olunca halka birçok yeni iş imkânı ve yeni kazanç fırsatları da çıkmış oldu. Artık internet sayesinde evden para kazanma yolları da gün geçtikçe artmakta. Ek gelir sağlamak isteyen birçok öğrenci, ev hanımı, emekli yahut çalışan web yardımıyla evde iş imkânı bulmakta.


İnternet bundan birkaç yıl öncesine kadar sadece eğlence kaynağı olarak görülürken bugün netin para kazanılabilen bir gelir kaynağı olarak görülmekte. İnternetin sunmuş olduğu iş imkanları ile para kazanmak isteyenler bu doğrultuda ellerinden geleni yapıyor. Bu yolda başarılı olup internetten ciddi rakamlarda para kazanan milyonlarca insan var. Fakat bunu başaran insanoğlu kadar bu sistemlere inanmayan ve bu şekilde bir şeyin mümkün olmadığı ön yargısında olan insanlar da bulunmakta. Ben bu yazımda inanmayanları bir kere daha düşündüreceğim ve denemelerini sağlayacağım. Çünkü internetten hepimiz para kazanabilir.


Burada önemli olan önce icra etmek sonra inanmak doğrusu taktik sıradan uygula ve gör. Herkes evinde rahat bir halde kendi işinin patronu olarak çalışmak ister. Sadece bu sistemler de başarılı olmak için yapılması gereken tek şey doğru sistemi seçerek doğru kaynaklardan yardım almaktır.


İnternetten Para Kazanmanın En Etkili Yollarından Biri Affiliate marketing, yani Satış Ortaklığıdır.

Affiliate pazarlama internetten para kazanma sistemlerinin arasında en çok kullanılan ve en çok kazandıran sistemdir. Sadece ben Affiliate marketing’e (satış ortaklığı) başka bir açıdan yaklaşarak size Affiliate pazarlama sistemi ile tanıtım yazıları yazarak para kazanma tarafını öğretmek istiyorum. Çünkü şuan için ve gelecek için en sağlam ve güzel para kazanılacak sistem budur.

internetten para kazan

 

Bu sistem ile herhangi bir web sitesine ihtiyaç duymadan, yada kendinize özgü ufak bir blog açarak binlerce dolar kazanabilirsiniz. Önemli olan size bu işi tam anlamı ile doğru bir şekilde öğretecek kaynağa ulaşmak. Bunun için biçbilimselş kaftan olan, internetten para kazanma konusunda aslabir bilgiye sahip olmayan ya da bildikleri yetersiz kalanlar için hazırlanmış olan GooMass Kit eğitim seti size bu yolda arkadaş olmaya tek aday. Test edip sizlere detaylı bir şekilde unboxing yapmak amacıyla bu eğitim kitini satın alıp inceledik. Gerek içindeki bilgiler, gerek taktikler daha önce kimseler Türkiye’de çok az ferdin kullanmış olduğu fakat Avrupada ve Amerikada oldukça popüler olan yöntemler bulunduğunu söyleyebiliriz.


GooMass Kit eğitim kitinde gerek Mashable’ın seçtiği en iyi 3 sistem hakkında gerekse diğer para kazanma sistemleri hakkında çok geniş bir bilgiye, taktiğe ve stratejiye sahip. Bu eğitim setinde anlatılanlar hazırlayanlar tarafınca denenmiş ve onaylanmış. İnternetten nasıl para kazanılır sorusuna cevap arıyor ve bulamıyorsanız şiddetle öneririz. Eğer sizde internetten para kazanma yollarına bir adım atmak istiyorsanız bu eğitim setinden kesinlikle faydalanmalısınız. Yolunu aydınlatacak, sizi zirveye çıkartacak ve sizi bir numara yapacak yegane Türkçe kaynak.


Birçok insanın ya ek gelir olarak veya bir tek web piyasasından iş meydana getirdiğinı ve bu işten para kazanılmış olduğunı biliyor muydunuz?

 

Yukarıda internetten para kazanma yolları içerisinde en iyi 3 metodu verdik. Fakat diğerlerinide belirtmek istedik. Aşağıdaki internetten para kazanma yollarında mutlaka bir tanesi size uyacaktır. Bu mevzuda yüksek vaatler yerine tertipli bir ek gelir sahibi olabilir ya da birazcık daha sermaye ile daha iyi bir gelire sahip olabilirsiniz. Böyle büyük vaat eden firmalara inanmaktan ise bu yazı kaynaklarını bulduğunuz için oldukça şanslısınız çünkü bizde bulunan yazı ve makaleler yalnız gerçeği simgelemektedir. İnternetten para kazanma yolları adı altında birçok seçenek bulunmaktadır ve size bu yollar hakkında bilgiler sunmuş olacağım lüzumlu tavsiyeleri ve ipuçları vereceğim. Sizde size en uygun olan bir yoldan ek gelir kazanmaya başlayabilirsiniz. Sizi temin ederim ki ‘bizde büyük vaatler ve kandırmacalar, yalanlar, dolanlar, pazarlama işleri ile’ alakalı değildir. Bizim önerdiklerimiz, yalnız hizmetinizi verirsiniz emeğinizin karşılığını işveren kişiden alırsınız. Size bu yolları başlıklar halinde sıralamamız açıklayıcı ve tanımlayıcı olacaktır. Aslına bakarsan hepsi ayrı ayrı yazılarda eksi ve artı yönleri ile anlatılmıştır.


Adsense ile İnternetten Para Kazanma

Facebook'u Kullanarak İnternetten Para Kazanma

Blog ve makale Yazarak İnternetten Para Kazanma

Dosya Upload Ederek İnternetten Para Kazanma

Gittigidiyor.Com’dan Para Kazanma

Drop shipping ile İnternetten Para Kazanma

“Proje-X”  X-Network pazarlama ile İnternetten Para Kazanma

 

Gördüğünüz şeklinde birden fazla seçenekte internetten para kazanabilirsiniz. Üstelik bunlar diğer sistemler benzer biçimde değil, bu yazılar da aslına bakarsanız bir firmaya ya da şirkete bağlı değildir. Bağlarımsız ve yansız olarak hakikaten internetten para kazanma yöntemleridir. Hepsini minik açıklamalar ile izah edelim o zaman.

Adsense ile internetten para kazanma: Google reklam servisinin yararlarından yararlanarak bir adsense hesabı alarak sitenizde içeriğinize uygun reklamlar yayınlarsınız ve kullanıcıların bu reklamlara tıklaması üzerine para kazanmaya başlarsınız.

Facebook ile internetten para kazanma: feysbuk sayfa yada grubunuz geniş bir üye kitlesine haiz ise bu iş tam size göredir. Bağlantı paylaşımı yaparak reklam verenlerin sitelerinin tanıtımı ile, sayfa önerme sayesinde, durağan reklamlar alarak feysbuk sayfanız ve grubunuz üzerinden para kazanabilirsiniz. Ayrıca satış ortaklığı sistemini kullanarak facebook’tan ciddi gelirler elde edebilirsiniz.

Blog ve yazı yazarak internetten para kazanma: Kendinize ait bir blogunuz üzerinden reklamlar sayesinde para kazanabilir yahut başka bir kişiye ilişik bir blogu güncel tutup, yazılarınızı paylaşarak bir ek gelir elde edebilirsiniz.

Dosya upload ederek internetten para kazanma: Hotfile, rapidshare şeklinde dosya paylaşım sitelerine upload ettiğiniz dosyaların indirilme sayısına bakılırsa her 500 indirme, her 1000 indirme gibi seviyelerden de para kazanabilirsiniz. Ek olarak sitelere özgün olarak site reklamı taşıyan resim upload, video upload yaparak da para kazanabilirsiniz. Son söylediğim yöntem genellikle dizi, film gibi görselliğe yönelik upload ile para kazanma çeşididir.

Gittigidiyor.Com’dan para kazanma: Gittigidiyor.Com sayesinde bir ürün satışını yüksek tüketici kitlesine ulaştırarak onlara hitap eden ürünün pazarlamasını ve satışını kolaylaştırabilirsiniz. Siz ürününüzü satacağınız kişiyi değil, müşterileriniz sizi bulmaktadır ve bu işi kolaylaştırmaktadır. Gittigidiyor.Com Ebay’a alternatif olarak Türkiye’de girişimciler için etkil bir kazanç platformudur.

Drop shipping ile internetten para kazanma: Komisyoncu olarak bilinen ticaret dalıdır. Siz müşteriyi bularak ondan ücreti ve ürünün teslim edileceği adresi alarak bunu direk çalıştığınız firmaya bildirerek ürünün teslimatını sağlayabilirsiniz. Aracı kişi olarak vazife yapmaktasınız.

ProjeX – xNetwork pazarlama ile internetten para kazanma: Firmaların satış politikaları arasında en ön planda tutulan ve günümüzde çok geniş bir ağa haiz olan bu sistem yardımıyla bir kişinin yüksek düzey verimliliğinin yerine 100 kişinin azca çabasına ihtiyaç duyulan bir sistemdir. Ne kadar ürün satar iseniz o denli üstünüzdeki kişilere kazanmıştırrır, altınızdaki kişi ne kadar çok kişi kazanır ise oda sizinle bu kazancı bölüşmektedir.

Forex ile para kazanma: Bir nevi borsacılık olarak geçen forex döviz piyasasının araçları olan ülke para birimlerinden kazanılan paradır. Ülke para birimlerinin düşüş ve yükselişlerinden anlık olarak yararlanılan bir iştir. Dikkat ve iyi analiz gerektirdiğine inanıyorum, yitirme riskini de aklınızdan çıkarmayın.

Makale yazarak para kazanma: Bilgileriniz dâhilinde yahut yapacağınız araştırmalar yardımıyla yazdığınız makalelerden para kazanabilmektesiniz. Bu makaleler kelime bazlı olarak fiyatlandırılır. Genellikle seo fakatçlı site sahiplerinin yazdırdığı ve anahtar kelimelerde üst sıralarda çıkmak için bir stratejidir. Ek olarak köşe yazarlığını da kapsamaktadır.

Hosting ve domain ile internetten para kazanma: Hosting ve domain mevzusunda yeterli bilgiye sahip olmanız gerekmektedir. Eğer bu konuda girişime bilinçsizce başlar iseniz sonucunda hüsrana uğrayabilirsiniz. Ayrıca maliyetli ve rekabet seviyesi de oldukça yüksektir. Güvenilirlik ve cihazlarınızın sağlamlığı fazlaca önemlidir.

Backorder domain ile para kazanma: Bir nevi boşa çıkacak domaine ön rezerve yaparak para kazanma çeşididir. çoğu zaman değerli domain kapabilme şansı düşüktür. Birazcık şans ve iyi bir takibe ihtiyaç duymaktadır. Eğer güzel domainlere backorder ile sahip olabilir iseniz iyi meblağlarda kazanabilirsiniz.

Sitelere yöneticilik yaparak internetten para kazanma: Özellikle forum yada haber siteleri için bir ihtiyaç olabilmektedir yöneticiye. Bir nevi site yönetimi de denebilir. Sitede paylaşım yaparak ve idare kısmını yöneterek siteden sorumlu olabilir ve bu işten de ücretli olarak emeğinizin karşılığını alabilirsiniz.

Veritabanı (database) ile internetten para kazanma: Size ait olan bir sitenizi kapatmak istiyor iseniz bu sitenizin içeriğini değerlendirebilirsiniz. Örnek verecek olur isek açmış olduğunız mağaza iş yapmadı ve içindeki malları değerlendirmek istiyorsunuz bu malları satarak bir gelir elde edebilirsiniz. Sizde sitenizin içeriğini ve konularını aynı sistemi kullanan bir başka siteye satarak bu işten para kazanabilirsiniz.

Email ile internetten para kazanma: Email ile internetten para kazanmak üç farklı teknikte olabilir. Bunlar reklam aracı olarak kullanılan email gönderimi ile bir firmanın ürününü ya da sitenin tanıtımı yapılarak olmaktadır(satış ortaklığı). İkinci teknik ise bazı email servis sağlayıcılardan oluşturulan toplu sipariş hesaplar sayesinde olmaktadır. Üçüncü bir teknik ise kıymetli ve jenerik email adreslerinin alım satımı ile olabilmektedir. Son olan teknik artık pek fazla jenerik email kalmadığı için pek tavsiye ettiğimiz bir teknik olmaktan çıkmıştır. Gene de bir para kazanma çeşididir.


ETİKETLER : internetten para kazan internetten para kazanma yolları kolay para kazanmak OduncuTimi para kazanmak işsizlik evde oturarak para kazan googledan para kazan facebooktan para kazan adsense ile para kazanmak sermayesiz
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer PARA KAZAN haberleri

Yazarlar

Magazin

En çok okunanlar

E-Mail Bülten Kaydı
Arşiv Arama
- -
Yeşeren Kalem
Anket
En Güzel Yeşeren Kalem Tohumu Hangisi?
Akşam Sefası Tohumu
Kahkaha Çiçeği Tohumu
Fesleğen Tohumu
Roka Tohumu
Sarmaşık Tohumu
Yeşeren Kalem
© Copyright 2019 Sevgi Kalemi ®. Tüm hakları saklıdır. Bu site Makale haber yazılımı alt yapısı ile Firmatasarım tarafından yapılmıştır. Mersin Ahşap Tasarım Atölyesi
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA