AYİNESİ İŞ'TİR KİŞİNİN, LAFA BAKILMAZ

AYİNESİ İŞ'TİR KİŞİNİN, LAFA BAKILMAZ

Akp il başkanlığından bugün şöyle bir SMS atıldı;
Bu haber 2016-12-18 21:04:19 eklenmiş ve 1703 kez görüntülenmiştir.

AYİNESİ İŞ'TİR KİŞİNİN, LAFA BAKILMAZ

 
Akp il başkanlığından bugün şöyle bir  SMS atıldı;

Cumhurbaşkanımız 10 gündür uyuyamıyormuş. Savaşa çekilmek isteniyormuş. Çok yoğun baskı altındaymış. Herkesten fetih ve dua bekliyormus. Van, Cizre, Hakkari ve Şırnak'a özel hareket polisi yığılacakmiş. Dua edin. Rabbim ebu lehebin elini kuruttuğu gibi pkk nın da elini kurutsun

*** Cumhurbaskanimiz 10 gündür uyuyamıyormuş.

Aralık ayında olmamızdan dolayı olabilir mi? Sıfırlanan paraları hatırlatıyor olabilir mi? Aralık ayındayız ya? Suriye'de de işler sarpasardı stratejik derinliklerinde boğuldular. Besledikleri teröristlere akıttıkları paraların boşa gitmesinden üstüne üstlük bir de uluslararası mahkemelerde yargılanma korkusundan olabilir mi? Ya da ekonominin çöküşü ile Başkan olma hayallerinin suya düşmesi olabilir mi?

*** Savaşa çekilmek isteniyormuş

Kendisi zaten bu savaşa girmeye meraklı değil miydi? Şam'da Cuma namazı kılmak isteyen kendisi değil miydi? Hatta sır küpü "Gerekirse 3 - 5 adam gönderir Suriye'den, Türkiye'ye füze attırırım" demiyor muydu?

*** Çok yoğun baskı altındaymış

✔ İsrail'e dün "One Minute" diye posta koyan
✔ Koro halinde ABD'ye "dayı" lanan
✔ AB'yi "Salarım Mültecileri" diye tehdit eden
✔ Dün 2. evimiz dedikleri İran'a, aktrolleriyle Kafir diye küfrettiren kendisi değil mi?

Hangi baskıdan bahsediyor?

*** Herkesten dua bekliyormuş.

Ecdadımızdan kalma Süleyman Şah türbesini bir gece apar topar kaçıran ve vatan toprağını kaderine terk eden, bunu da zafer gibi havuz medyasında pazarlayan kendisi değil mi? Yavru vatan Kıbrıs konusuna hiç girmeyelim. Kime dua edeceğiz? vatan topraklarını ve kurumlarını peş keş çekene mi?

ASLA ETMEM.

***Van, Cizre, Hakkari ve Şırnak a özel hareket polisi yığılacakmış.

Yığmak ifadesi bilinç altlarını açığa vuruyor. 17 Aralık 2013 te de paralar yığılıyordu. Hafriyat kamyonu ile bir yere moloz yığıp siper yapıyorlar sanki. Vatan evlatları kendi iktidarlarını koruyacak ve yanlış siyasetlerinin / diplomasilerinin üstünü örtecek birer değersiz varlıklarmış gibi sınıra yığacaklarmış.
 
*** Dua edin Rabbim ebu lehebin elini kuruttuğu gibi pkk nın da elini kurutsun

Dün Dolmabahçe'de sıktığınız eller PKK'nın eli değil miydi? Kendi evinde ağırladığın Salih Müslim PYD nin liderinin eli kimin eli oluyor?

Ebû Leheb ile mi el sıkıştınız yoksa? Dün tokalaştığınız ellerin sahibiyle samimi pozlar veriyordunuz?
 
Kandırmacaydı, Aldatmacaydı, stratejiydi deyip kendinizi AK'lamaya çalışmayın. Bununla ancak makarna ve kömür verdiklerini kandırabilirsin.
"Bizi Aldatan bizden değildir" diyen peygamber efendimiz değil mi? Onlar Kafir ise siz bu haliniz ile iki yüzlü yani Münafık olmuyor musunuz?
Yazık Onlardan daha aşağısınız...
 

Hakan AYDIN

Yazar Twitter Link: twitter.com/ULUSA__SESLENIS


ETİKETLER : Hakan Aydın @ULUSA__SESLENIS AYİNESİ İŞ'TİR KİŞİNİN LAFA BAKILMAZ Türkiye ekonomik krizde 2016 Vatandaş işsiz işsizlik en iyi köşe yazarı köşe yazıları OduncuTimi mersintwit Atatürk Cumhurbaşkanının çağrısı döviz
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer KÖŞE YAZARI haberleri

Yazarlar

En çok okunanlar

E-Mail Bülten Kaydı
Arşiv Arama
- -
Yeşeren Kalem
Anket
En Güzel Yeşeren Kalem Tohumu Hangisi?
Akşam Sefası Tohumu
Kahkaha Çiçeği Tohumu
Fesleğen Tohumu
Roka Tohumu
Sarmaşık Tohumu
Yeşeren Kalem
© Copyright 2018 OduncuTimi®. Tüm hakları saklıdır. Bu site Oduncu Timi haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır. sohbet sitesi
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA