ANNLER KADINLAR SUSMAYIN !

ANNLER KADINLAR SUSMAYIN !

Köşe Yazısını Aşağıdaki SOSYAL LİNKLER İle Paylaşabilirsiniz
Bu haber 2016-11-24 12:58:19 eklenmiş ve 1989 kez görüntülenmiştir.

ANNLER KADINLAR SUSMAYIN !

 

Anne olmasamda bir kadınım ve yaşanan olaylar beni derinden etkiliyor, kedere boğuyor.

 

Medyada, sosyal paylaşım sitelerinde günlük yaşamımızda olup biten her şey için günlerce gündem yapıldı ve yapılıyorda. Hatta öyle ki televizyon kanallarında Üç - Beş adam bir fındık kabuğunu doldurmayacak konular için ekranları işgal ediyorlar. Ne yazık ki hergün onlarca şehit veriyoruz "Asker, Polis, Kaymakam…." Masum insanları teker teker uğurluyoruz sonsuzluğa kimse bunları görmüyor, duymuyor. Kimse görmesin, duymasın tamamda peki ya siz kadınlar? Bir annenin dokuz ay karnında bir canı besleyip, binbir acıyla dünyaya getirdiğini binbir zorlukla büyüttüğünü bilen anneler sizler neden görmüyorsunuz? Yüreğinizi ne kör etti? Bir anne için evladını yitirmekten daha büyük bir acı olabilir mi? Yitirilen canların acısını nasıl oluyor da hissetmiyorsunuz?

 

Bir başörtüsü – çarşaf – şort konu olunca sokaklara meydanlara iniyorsunuz demek ki yaşıyorsunuz, duyuyorsunuz, varsınız. Ülkemdeki medyadan bir şey beklemeyeli çok oldu. Çünkü medya tarafsız değil ne yazık ki ! Ülkenin başına hangi siyasi parti gelse ya onun yanında ya da HDPKK yanlısı bir tavır sergiler bunun ortası yok.

 

Hergün bu kadar şehit verilirken bu vahim olay küçücük satır arasına sıkıştırıverilir. Fakat konu milletvekili çocuklarının, akrabalarının düğünleri, eğlenceleri, tutuklanan milletvekilleri olunca çarşaf çarşaf baskılar veya şort giyen bayandan daha önemsiz bir olay oluyorsa ülkemin şehitleri çok vahim bir durumdayız demektir.

 

Buradan bütün kadınlara, annelere seslenmek istiyorum. Yitirdiğimiz canlar başkalarının Can'ı diye susmayın. O dayanılmaz acı birgün gelip hepimizi bulur. Ses verin ses olalım. Devlet kurum, kuruluşlarında, mecliste terörü - teröristti (HDPKK) destekleyen hiçbir çalışan olmasın. Terörle mücadeleye birazcık destek olarak, bundan sonra arkamızdan bizi kalleşçe vuracak birilerinin olmasını önlemiş oluruz hep birlikte.

 

Saygılarımla

KARACA DENİZ

 

Yazar Twitter Adresi: twitter.com/deniz0101011


ETİKETLER : ANNLER KADINLAR SUSMAYIN ! Susma kadınlar susmasın gündem Atatürk Cumhuriyet Türkiye @OduncuTimi Chp Mhp en çok okunan köşe yazarları ünlü yazarlar köşe yazısı nedir Sözcü
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer KÖŞE YAZARI haberleri

Yazarlar

En çok okunanlar

E-Mail Bülten Kaydı
Arşiv Arama
- -
Yeşeren Kalem
Anket
En Güzel Yeşeren Kalem Tohumu Hangisi?
Akşam Sefası Tohumu
Kahkaha Çiçeği Tohumu
Fesleğen Tohumu
Roka Tohumu
Sarmaşık Tohumu
Yeşeren Kalem
© Copyright 2018 OduncuTimi®. Tüm hakları saklıdır. Bu site Oduncu Timi haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır. sohbet sitesi
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA